Kandydaci do szkół ponadpodstawowych

Data: 03.06.2020 r., godz. 12.47    1230
Od 04.06.2020 godz. 8.00 kandydaci do szkół ponadpodstawowych będą mogli zapoznać się z ofertą szkół z terenu powiatu wołomińskiego w ramach systemu rekrutacji elektronicznej.

W tym roku szkoły promują nowe profile klas i kierunki kształcenia, w których dominują konkretne przedmioty nauczania. Oferta jest szeroka i zróżnicowana.

Nowe kierunki w Liceum Ogólnokształcącym w Urlach, obok klas mundurowych - klasa ratownictwa medycznego, w Liceum Ogólnokształcącym w Radzyminie – klasę o profilu lingwistycznym, a w Technikum im. w Zielonce – kierunek technik programista, technik ochrony środowiska i technik realizacji nagłośnień

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół.

zaproszenie

Na plakacie obrazek chłopak i dziewczyna na tle szkoły oraz napis:
Zapraszamy na
Pokaz obsługi systemu naboru elektronicznego przez kandydata
9 czerwca 2020 roku godzina 14:00