Nagrody i wyróżnienia sportowe

Data: 28.04.2020 r., godz. 12.02    1437
Starosta Wołomiński Adam Lubiak przyznał nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym w 2019r.
Starosta Wołomiński przyznał nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym w 2019r.
Klubom sportowym, trenerom i zawodnikom w uznaniu osiągnięć i sukcesów, a także wysiłku włożonego w doskonalenie umiejętności oraz rozwój dziękuję za podejmowane wyzwania sportowe i tym samym promocję Powiatu Wołomińskiego. Życzę wszystkim dalszych sukcesów w karierze sportowej, a osiągane zwycięstwa niech staną się impulsem do podejmowania nowych wyzwań.

Starosta Wołomiński

Adam Lubiak

W dniu 26 marca 2020r. Komisja ds. rozpatrywania i oceny wniosków, działając na podstawie Zarządzenia Starosty Nr 59/2020 z dnia 23 marca 2020 r. dokonała rozpatrzenia

40 wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięcia wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym w 2019r.

Pozytywnie zostało zaopiniowanych 32 wnioski. Przyznano na ich podstawie nagrody pieniężne wg następujących kryteriów:

Osiągnięcia związane z udziałem w zawodach Mistrzostw Świata i Pucharze Świata w przedziale od 1200 zł. – do 1500 zł.
Osiągnięcia związane z udziałem w zawodach Mistrzostw Europy i Pucharze Europy w przedziale od 800 zł. – do 1100 zł.
Osiągnięcia związane z udziałem w zawodach Mistrzostw Polski w przedziale od 500 zł. – do 1000 zł.

Łączna wartość przyznanych nagród to kwota 30 000 zł.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w karierze sportowej.