Oferta szkół powiatowych na nowy rok szkolny 2020-2021

Data: 21.04.2020 r., godz. 13.21    3975
Elektroniczna wersja oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Wołomiński. Przedstawiamy w niej interesujące kierunki kształcenia i przyjazne warunki nauki.
Przygotowaliśmy dla Was, przyszłych absolwentów szkół podstawowych, elektroniczną wersję informatora o naszych szkołach ponadpodstawowych. Przedstawiamy w nim ofertę interesujących kierunków kształcenia i przyjaznych warunków nauki. Przed wami kolejny etap kształcenia. Stoicie przed niezwykle trudną decyzją związaną z wyborem przyszłej szkoły. Przedstawiamy szeroką ofertę kształcenia w liceach ogólnokształcących, które przygotują Was do dalszej edukacji na uczelniach wyższych i zdobycia tytułów naukowych oraz bardzo atrakcyjną propozycję kierunków kształcenia zawodowego w technikach zawodowych lub szkołach branżowych. Mamy nadzieję, że opracowany w wersji elektronicznej informator o szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Wołomiński pomoże w dokonaniu świadomego i w pełni przemyślanego wyboru, który ułatwi Wam zdobycie wykształcenia i spełnienie marzeń zawodowych. Zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty.

Adam Lubiak
Starosta Wołomiński